Par uzņēmumu

Milrem ir 2013. gadā nodibināts AS SEBE meitasuzņēmums, kura misija ir būt uzticamam partnerim aizsardzības un drošības sektorā, piedāvājot klientiem smagās tehnikas apkopes un remonta pakalpojumus visā tās dzīves ciklā, kā arī klientu vajadzībām atbilstošu produktu izstrādi un attīstību.

Kopš 2014. gada uzņēmums apkalpo Igaunijas bruņoto spēku tehniku - remontē un apkopj bruņutransportierus XA-180 un XA-188, kā arī dažādu ierindas tehniku, sākot no MB G-klases līdz pat Mercedes-Benz Actros 4150 vilcējiem.

Remontdarbi un attīstības projekti tiek veikti Tallinas un Veru darbnīcās.

Kopš 2017. gada oktobra 60% MILREM LCM pieder Somijas uzņēmumam Patria un 40% - Igaunijas uzņēmumam Sinrob. 

Sadarbības partneri:

Bruņutransportieru XA-180 un XA-188 dzīves cikla vadības iepirkuma ietvaros notiek cieša sadarbība ar Igaunijas bruņotajiem spēkiem.

Milrem ir BAE Systems Hägglund sadarbības partneris Igaunijā.  Starp uzņēmumiem ir noslēgta vienošanās par informācijas un pieredzes apmaiņu bruņojuma tehnikas jomā. 

Tāpat Milrem ir noslēdzis līgumu ar Tallinas Tehnisko universitāti par sadarbību zinātnes un attīstības, apmācības, kā arī sabiedrisko attiecību jomā. 

Šīs sadarbības ietvaros notiekošā pieredzes un informācijas apmaiņa veicina autotehnikas, mehatronikas un mehānikas nozaru attīstību Igaunijā.  

Milrem ir aktīvs Igaunijas Aizsardzības rūpniecības savienības biedrs.

Rezerves daļu piegādes jomā Milrem cieši sadarbojas ar Somijas uzņēmumu Patria.